KULUÇKAHANE / HATCHERY

Balık larvalarının beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için hayati besinlerle dolu en küçük ekstrüde başlangıç yemimizdir. İstenmeyen yağ birikiminin önlenmesi için büyütme yemlerine göre artırılmış protein ve düşürülmüş yağ oranı. Yavruların tüm besin ihtiyaçlarını karşılayarak yüksek kaliteli, güçlü ve sağlıklı yavru balıklar edilmesini sağlar. Peletin yavaş batma hızı, yemin balıklar için kolayca erişilebilir ve çekici olmasını sağlar. Yemin su stabilitesi, iyi bir fiziksel kalite ve suya daha az besin kaybı sağlamak için üretim sırasında dikkatle izlenir.

Partikül Büyüklüğü: 200-300-500-800-1000 Mikron


It is our smallest extruded starter food, packed with vital nutrients to meet the nutritional needs of fish larvae. Increased protein and reduced fat ratio compared to grower feeds to prevent unwanted fat accumulation. It provides high quality, strong and healthy fry fish by meeting all nutritional needs of the fry. The slow sinking rate of the pellet makes the feed easily accessible and attractive to fish. The water stability of the feed is carefully monitored during production to ensure good physical quality and less nutrient loss to the water.

Particle Size: 200-300-500-800-1000 Micron

TEMEL BESİN MADDELERİ
HATCHERY YAVRU YEMLERİ
Moisture %Max 8
Crude protein %(Min.) 58
Digestible protein (%) 54
Crude fat %(Min) 11
Crude ash %(Max.) 10
Crude cellulose %(Max.) 1
Gross energy (Kcal/kg.) (Min.) 4798
Digestible energy (Kcal/kg.) (Min.) 3897
Ca % (Min./max.) 1,5 / 3
Vitamin A (IU) 18,000
Vitamin D (IU) 3750
Vitamin E (mg) 400
Vitamin C (mg) 1000

Yukarıda belirtilen vitaminlere ilaveten balık ihtiyacını karşılayacak miktarlarda Vitamin; K3, B1, B2, B6, B12, Niasin, D-Pantotenik asit, Folik asit, Biotin, Kolin ve Mineral; Bakır, Manganez, Kobalt ve İyot ilave edilmektedir.


In addition to the vitamins mentioned above, Vitamins in amounts to meet the fish need; K3, B1, B2, B6, B12, Niacin, D-Pantothenic acid, Folic acid, Biotin, Choline and Mineral; Copper, Manganese, Cobalt and Iodine are added.